Sıkca Sorulan Sorular

Müşterilerimizin genel olarak bizlere yönelttiği sorulardan derlenen Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza hoş geldiniz.

Aradığınız tüm cevapları burada bulabilir, iletişim bölümünden bize yazara veya arayarak tarafımıza yeni sorular sorabilirsiniz…

GENEL SORULAR

NASIL TEKLİF ALABİLİRİM?

Bir temizlik rezervasyonu yapmak için kayıt akışını ziyaret edin temizlik programınız hakkında bilgi sağladığınızda teklifiniz 30 dk da tarafınıza iletilir.

TEMİZLİK SÜRESİ UZARSA EKSTRA ÜCRET ÖDER MİYİM?

Hayır, sadece personelimiz belirtilen 8 saatlik hizmet süresi bittikden sonra dilerseniz ek ücret karşılığında hizmet vermeye devam edebilir.

TEMİZLİK BAŞLAMADAN ÖNCE BİR PERSONEL EVİMİ ZİYARET ETMEK ZORUNDA MI?

Hayır evinizin metrekare ve oda sayısı tarafımıza bildirildiğinde tarafınıza fiyatlandırma bildirilir. Büyük alanlar için ücretsiz keşif hizmeti verilir.

TEMİZLİK MALZEMELERİ FİYATA DAHİL Mİ?

Temizlik malzemeleri varsayılan olarak dahil değildir. Bu sayede personelimiz istediğiniz ürünleri kullanır ve evden eve çapraz bulaşma olmaz.Ancak, malzemeleriniz yoksa, bunları hizmet başına 30 Türk Lirası ek ücret karşılığında getirebiliriz. Bu seçeneğe müşteri kontrol panelinizden dahil olabilirsiniz. Ayrıca, ekip halinde gidilmeyen hizmetlere süpürge vakum buhar gönderilmemektedir. İstek üzerine makinalara hizmet bedeli yansıltılır

TEMİZLİKTEN MEMNUN KALMADIĞIM DA PROSEDÜRÜNÜZ NELERDİR?

Müşteri memnuniyet formunu müşteri kontrolünü sağladıktan sonra doldurarak imzalamalı form onaylanıp tarafımıza geldiği takdirde memnuniyetsizlikler kabul edilememektedir.

PLANLAMA SORULARI

AYNI GÜN REZERVASYON YAPABİLİR MİYİM?

Aynı gün rezervasyon yapamazsınız rezervasyonlarımızı 1 gün önceden almaktayız.

TEMİZLİK SÜRESİNCE EVDE BULUNMALI MIYIM?

Tamamen size kalmış. Evde olmayacaksanız, bilgileri müşteri kontrol panelinize ekleyerek sizle nasıl iletişim sağlayacağımızı bildirin.

ÇAĞIRDIĞIM PERSONEL TAM ZAMANINDA MI GELİR?

Evet, çoğu zaman. Ancak, trafik ve hava koşulları nedeniyle otuz dakikalık bir zamana izin veriyoruz. Personelimizin geç kalacağı durumlarda, sizlerle iletişime geçilecektir.

ALDIĞIM HİZMET İÇİN ÖDEMEYİ NASIL YAPIYORUM?

Ödeme için personel işini bitirdikten sonra elden teslim edebilir, veya aynı gün içerisinde banka hesaplarımıza havale eft yapabilirsiniz.

HERHANGİ BİR SÖZLEŞME TAAHHÜT EDİYOR MUSUNUZ?

Hayır, herhangi bir ceza almadan herhangi bir zamanda hizmeti iptal edebilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeye veya önceden belirlenmiş sayıda randevuya başvurmanız gerekmez.

TEMİZLİK SORULARI

STANDART TEMİZLİĞE NELER DAHİLDİR?

Evinizin odaların temizliği banyo mutfak wc temizliği personel hayatını tehlikeye atmayacak durumlarda cam temizliği genel temizlik olarak hizmete dahildir.

TEMİZLİK MALZEMELERİ ÜCRETE DAHİL Mİ?

Gündelik temizliklerde malzemeler fiyata dahil değil talep edilirse ek ücret talep edilir.

Ekip halinde gidilen işlerde malzeme ve ekipmanlar fiyata dahildir.

NE TÜR HİZMETLER SUNUYORUZ?

Tavandan taban A dan Z ye Temizlik Hizmeti ve Personel Temini sunuyoruz

TEMİZLİK İÇİN KAÇ PERSONEL GÖNDERECEKSİNİZ?

Talep etmiş olduğunuz hizmet doğrultusunda personel sayısını ayarlıyoruz.

ŞİRKET (İŞYERİ) TEMİZLİĞİ HİZMETLERİNİZ VAR MI?

Evet firma iş yeri ofisler için temizlik hizmetimiz mevcut aylık haftalık veya full time part time hizmetler sağlıyoruz.