İstanbul Beyza Temizlik

Villa Temizliği

Mutfak, banyo, tuvalet, salon, yatak odası veya kış bahçesi gibi her yer gerekli titizlikle profesyonel yaklaşımla, son derece dikkatlice yapılmaktadır.

  • Yaşam alanlarımız olan evlerimiz bizlerin sığınağı gibidir. Gün boyu iş yerlerimizde yaşadığımız sıkıntı ve stresimizi ya da okulda geçirilen yoğun bir günün yorgunluğunu attığımız yerlerdir. Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin temizliğine dikkat etmemiz ve hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz mekanların temizliği her zaman kaliteli bir yaşam için öncelik oluşturur.
  • Villa Temizliği klasik ev ve ofis temizlikleri içerisinde, uygulama aşamasında yüksek hassasiyet ve titizlik gerektiren, daha önce söz konusu mekanlarda tecrübesi olan personellerle yapılması gereken bir hizmettir. Villalarda yer alan tüm yaşam malzemeleri ve aksesuarları klasik mekanlarda bulunanlardan daha değerli ve olarak ele alınmalıdır.
  • Mutfak, banyo, tuvalet, salon, yatak odası veya kış bahçesi gibi her yer gerekli titizlikle profesyonel yaklaşımla, son derece dikkatlice yapılmaktadır. İster inşaat sonrası ister boş ya da tam tersi eşya dolu villaları tamamen yüksek hizmet üretim riskleri göz önünde bulundurarak memnuniyetin ve ev sahibinin öneri ve yönlendirmeleriyle yapılması gereken bir büyük önem sahip hizmettir. Villa temizliğinde uzman elemanlarımız tarafından kullanılacak malzemeler titizlikle seçilerek temizlik gerçekleştirilir.
  • Özelliklede ahşap mobilyalarda kullanılan ürünlere son derece dikkat edilir. Temizlikte önemli olan müşterinin hizmet veren firmaya güvenidir. Villalarda bulunan, özellikle mobilya temizliği, ev sahibinin, hijyen ihtiyacı ve istekleri göz önünde bulundurularak uygulanırken, kullanılan malzemelerin ve temizleme tekniklerinin de uzman yaklaşımıyla yapılması gerekir. Profesyonel Firmaları tercih etmek yerine, gerekli eğitime sahip olmayan deneyimsiz personellerle, bilinçsiz temizlik yapılması, kurtarılamayacak hasarlarla mutsuz bir deneyim yaşamanıza neden olabilir. Bu işi profesyonel temizlik şirketi kimliğimizle, mutlak memnuniyet garantisiyle servisler üretiyoruz.
  • Villa Temizliği hizmeti sunan personellerimiz yüksek güvenlik bilgilendirmeleriyle, yeterli eğitimleri almış uzmanlardan oluşur. Temizlik çalışmalarında, villanın büyüklüğüne ve ihtiyacı olan temizlik gereksinimlerine göre önceden fizibilite çalışması yapılarak ihtiyaç duyulabilecek tüm kalemler tesit edilerek, projelendirilip bütçelenerek tarafınıza liste olarak sunulur. Müşterilerimize kaliteli, hassas yaklaşım ve uygun bütçelerle, güvenilir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres
Halkalı- Küçükçekmece
İstanbul / Türkiye
Telefon
Cep: 0537 453 32 49
Çalışma Saatlerimiz
Pzt.-Cuma: 09:00 – 18:00
Cmt.-Pzr.: 11:00 – 16:00
Sosyal Alem