İstanbul Beyza Temizlik

Ofis Temizliği

Beyza fabrika temizlik hizmetleri ; temizlik Dallarının hemen hemen hepsini kapsar.

Ofis temizliği temizlik hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından İstanbul ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

  • İstanbul Beyza Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.
  • Ofis temizliğin’de alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miss gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertemiz ofisler garanti ediyoruz.

Ofis temizliği nasıl yapılır,

  • Ofisiniz istediğiniz süre aralıklarında ya da günlük olarak temizlenmelidir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa üstündeki aksesuarların tozu alınmalıdır.
  • Ayrıca ofisin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir.
  • İş yerinizin veya fabrikanızın temiz veya düzenli tutulması, hijyen standartlarının yanı sıra çalışanlarınızın sağlığı içinde büyük önem taşımaktadır.
  • Haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. Çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir.

Bize Ulaşın

Adres
Halkalı- Küçükçekmece
İstanbul / Türkiye
Telefon
Cep: 0537 453 32 49
Çalışma Saatlerimiz
Pzt.-Cuma: 09:00 – 18:00
Cmt.-Pzr.: 11:00 – 16:00
Sosyal Alem