İstanbul Beyza Temizlik

Ev Temizliği

Site Temizliği konusunda oldukça deneyimli ve profesyonel ekibe sahip olan firmamız sitelerin sağlıklı ve yaşanabilir alanlar olması için çalışmaktadır. Bahçe temizliği sitelerde en çok önem taşıyan yerlerdir.

    • Temizlik, hayatımızın hemen her alanında düzenli olarak yapmak zorunda kaldığımız bir durum. Yapmak zorundayız, çünkü yapılmadığında sağlımızı riske attığımız gibi dış görünüşümüzle de iyi bir izlenim bırakamayız. Bunun dışında yaşadığımız evimizin de temizliği son derece önemlidir. Evin temiz ve düzenli olması, gözümüze hoş görünmesi de önemlidir aslında. Ev temizliği yapılmadığı zaman, o ev dünyanın en iyi mobilyalarıyla, aksesuarlarıyla döşenmiş olsun hiçbir cazibesi ve çekiciliği olmayacaktır. Belirli aralıklarla temizlik yapılmayan bir evde, yaşam gittikçe zorlaşacaktır. Bu yüzden belli aralılarla belli zaman dilimlerinde temizlik yapmak zorundayız. Evimizin temizliğini günlük, haftalık ve aylık olarak zaman dilimlerine ayırırsak, aslında evimizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlayabiliriz.

Evin bölümlere göre temizliği

    • Hemen hemen her gün ev temizliği yapmamak ve temizliğini yaptığımızın yerin daha çok temiz kalabilmesi için, bazı şeylere dikkat etmemiz gerekir. Aslında kişisel temizliğimize ne kadar önem verirsek evimiz de o kadar temiz olur. Eve girerken giysilerimizi asıp, kirlileri kirli sepetine atıp, ev içinde dışarda giymediğimiz ve evde daha rahat edeceğimiz elbiseler giymeliyiz. Böylece dışarda giydiğimiz elbiselerle gelen tozu kiri eve getirmemiş oluruz. Yine evde kullanılan eşyaların yerli yerinde olmaları, evin daha düzenli ve temiz görünmesini sağlayacaktır. Temizlik yapılan kova bez fırça gibi malzemeleri, her temizlik sonrası yıkamalıyız

Evimizi temiz tutmanın püf noktaları

  • Sitelerin daha ferah ve temiz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Temizlik hizmetleri her alanda olduğu gibi site temizliği alanında da önemli bir ihtiyaçtır. Yapılan temizlik yaşam alanınızı daha kaliteli bir hale gelmesinde, yaşamın keyifli ve kolay olmasında önemli bir rol oynar. Kapalı ve açık otopark alanları, bahçe, merdiven, depo, koridor, çöpler vb. yerlerin temizliği yaşam sağlığımızın kaliteli hale gelmesini sağlar. Ailemizin özellikle çocuklarımızın her an aktif olduğu bir yaşam yeri düşünüldüğünde temizlik en önemli ihtiyaçtır. Havuzlu sitelerin temizliğinde sağlık ön plandadır. Kurallara uygun şekilde temizlenmeyen havuz içinde her türlü mikrobu barındırır ve hastalıklara yol açar. Firmamız temizlik bakımından sitelerin her noktasına aynı özeni göstermektedir.

Bize Ulaşın

Adres
Halkalı- Küçükçekmece
İstanbul / Türkiye
Telefon
Cep: 0537 453 32 49
Çalışma Saatlerimiz
Pzt.-Cuma: 09:00 – 18:00
Cmt.-Pzr.: 11:00 – 16:00
Sosyal Alem